stindlova@cbadvokati.cz +420 603 730 722 doskocil@cbadvokati.cz +420 720 333 377 hanzalova@cbadvokati.cz +420 728 769 073


NÁŠ TÝM

Advokát David Doskočil ve své advokátní kanceláři

ADVOKÁT

Mgr. David Doskočil

Absolvent právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně a studijního pobytu na Northumbria University v Newcastlu ve Spojeném království je od roku 2018 zapsán v České advokátní komoře. Koncipientskou praxi absolvoval v Advokátní kanceláři Kříženecký & partneři, s.r.o. a od roku 2022 působí jako samostatný advokát. Své znalosti si rozšiřoval ještě studiem na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, kde studoval obor Soudobé dějiny. Ve své dosavadní praxi doposud působil zejména v oblasti práva obchodního, trestního, developerských projektů a práva rodinného. Kromě advokacie se aktivně věnuje sportu, četbě literatury a vaření..

Advokát David Doskočil ve své advokátní kanceláři

ADVOKÁTKA

Mgr. Lenka Hanzalová

Absolventka právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni je členkou České advokátní komory od roku 2019. Koncipientskou praxi absolvovala v Advokátní kanceláři Kříženecký & partneři, s.r.o. a jako samostatná advokátka působí od roku 2023. Věnuje se především právu rodinnému, trestnímu, občanskému a obchodnímu. Díky studiu v zahraničí mluví plynně anglicky a německy. Volný čas tráví sportem, cestováním a četbou literatury.

Advokátka Lucie Štindlová ve své advokátní kanceláři

ADVOKÁTKA

Mgr. Lucie Štindlová

Absolventka právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze zapsaná v České advokátní komoře od roku 2012. Po ukončení koncipientské praxe působila jako trvale spolupracují advokát v Advokátní kanceláři Kříženecký & partneři, s.r.o. do roku 2021. Od roku 2022 si zřídila vlastní advokátní kancelář. Díky portfoliu svých klientů má bohaté zkušenosti a letitou praxi zejména v oboru obchodního práva a také v nemovitostních transakcích, když její specializací jsou, mimo jiné, převody nemovitých věcí a zajištění právního servisu těchto převodů se všemi jeho aspekty. Dále se specializuje na právo občanské, trestní a přestupkové. Ve svém volném čase se věnuje sportu, malování, četbě, a je vášnivou šachistkou.

Advokátka Lucie Štindlová ve své advokátní kanceláři

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT

Mgr. Ondřej Polanský