stindlova@cbadvokati.cz  +420 603 730 722 I doskocil@cbadvokati.cz +420 720 333 377 I hanzalova@cbadvokati.cz +420 728 769 073 I polansky@cbadvokati.cz +420 728 861 822


Advokáti Doskočil a Štindlová sedící u stolu ve své advokátní kanceláři

O NÁS

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející kancelář sídlící v centru Českých Budějovic. Právní pomoc poskytujeme po celé České republice a ve všech oblastech práva se specializací na developerské projekty, právo nemovitostních transakcí, občanské, obchodní, trestní, přestupkové a rodinné právo. Jsme tým sestávající v současné době ze dvou samostatně působících advokátů, kdy však  své postupy v jednotlivých věcech konzultujeme a koordinujeme.

Přestože jsme relativně mladá kancelář, s ohledem na množství již projednávaných věcí, nabízíme profesionální a komplexní právní služby ve všech oblastech práva.Našim klientům garantujeme zodpovědný přístup, profesionální jednání a vysokou flexibilitu. Ke každému případu přistupujeme zcela individuálně a s náležitou odborností.

Naším cílem není bezúčelně vynakládat klientovy finanční prostředky na zdlouhavé soudní spory, ale nalezení co nejefektivnějšího řešení klientovy situace. Neschováváme se za nicneříkající složité fráze, ale klientovi vždy vysvětlujeme jeho situaci co nejjednodušeji a nejsrozumitelněji tak, aby se mohl rozhodnout na základě všech dostupných informací.